4. Boyutun Sakinleri

CİNLER

Soru ve Cevaplarla Cinler Âlemi

Eser Adı

:

CİNLER–4. Boyut’un Sakinleri-Soru ve Cevaplarla Cinler Âlemi

Yazar

:

Volkan Kemal Ergenekon

Konu

:

Araştırma-Din

Sayfa

:

272

ISBN

:

9944–296–00–7

Barkod

:

9789944296007

Boyutlar

:

13,5 *19,5

KDV

:

%8

Fiyat

:

12,00 YTL

 “Kendisini tanıdığımdan bu yana metafizikle uğraşan Volkan Kemal Ergenekon kardeşimi, çok ihmal ettiğimiz bir ilim olan metafizikle ilgili olan ve yıllar süren bir çalışmanın ürünü olan böyle eşsiz bir eseri bize kazandırdığı için kutluyorum.”

Prof. Dr. Cemal Anadol

 Önceden televizyonda cinlerle ilgili programları izlediğimde alay eder gülerdim. Bu yüzyılda hâlâ böyle şeylere inanılıyor ve uğraşılıyor derdim. Ta ki bu olaylar kendi başıma gelene kadar. O zaman anladım ki bu işin gerçekten şakası yokmuş. Fiziksel bir dünyamız olduğu gibi etrafımızda metafiziksel bir dünyamızın olduğunu da idrak ettim.        

 

Aşağı yukarı bu anlamdaki sözleri özellikle ateist inanca sahip, ancak cinlerden mağdur olmuş olan ve bana danışmaya gelenlerden sıklıkla işitiyordum. Bu kitabın hazırlanma sebeplerinden biri de budur. Etten, kemikten; taştan, topraktan oluşan dünyamızın yanında bir de metafizik dünyamız bulunmaktadır. Yüzyıllardır insanlığın kafasını kurcalayan, binlerce kitaba ve filme konu olan bu esrarengiz dünya ile aslında her an, her saniye iç içeyiz. Yaşamımız boyunca belki milyonlarca kez metafizik etkilere maruz kalıyoruz.

Cinler, bu metafizik âlemin en önemli parçalarından biridir. İnsanlarla aynı dünyayı paylaşırlar, doğarlar, ölürler, ibadet ederler, yemek yerler, insanlar onları görmedikleri halde onlar insanları görürler ve sayısız defa insanları olumlu-olumsuz etkiler altında bırakırlar. 

Metafizik ilmine bugün dünyada birçok ülke devasal bütçeler ayırarak araştırmalar yapmaktadır. Otuz yıllık bir araştırmanın birikimi olan bu kitapta sizler için metafizik âlemi ve dördüncü boyutun canlıları olan cinlerin esrarengiz yaşayışlarını sizler için inceledik. (Arka Kapak)

 

 

www.volkanergenekon.net - 2007-2009 - Designed by AstralBoy
cinlerdenkorunma, cinlerden-korunma