Volkan Kemal Ergenekon Facebook ProfilCinler Alemi - Metafizik Araştırmalar Merkezi - Volkan Kemal Ergenekon@CinlerAlemiVolkan Kemal Ergenekon Google Plus +Kamu Emekcileri . Org Volkan Kemal ERGENEKON
"Önceden televizyonda cinlerle ilgili programları izlediğimde alay eder gülerdim. Bu yüzyılda hâlâ böyle şeylere inanılıyor ve uğraşılıyor derdim. Ta ki bu olaylar kendi başıma gelene kadar. O zaman anladım ki bu işin gerçekten şakası yokmuş. Fiziksel bir dünyamız olduğu gibi etrafımızda metafiziksel bir dünyamızın olduğunu da idrak ettim."

Aşağı yukarı bu anlamdaki sözleri özellikle ateist inanca sahip, ancak cinlerden mağdur olmuş olan ve bana danışmaya gelenlerden çok sıklıkla işitiyordum. Kitabımın ve bu sitenin hazırlanma sebeplerinden biri de budur.

Etten, kemikten; taştan, topraktan oluşan dünyamızın yanında bir de metafizik dünyamız bulunmaktadır. Yüzyıllardır insanlığın kafasını kurcalayan, binlerce kitaba ve filme konu olan bu esrarengiz dünya ile aslında her an, her saniye iç içeyiz. Yaşamımız boyunca belki milyonlarca kez metafizik etkilere maruz kalıyoruz.

Cinler, bu metafizik âlemin en önemli parçalarından biridir. İnsanlarla aynı dünyayı paylaşırlar, doğarlar, ölürler, ibadet ederler, yemek yerler, insanlar onları görmedikleri halde onlar insanları görürler ve sayısız defa insanları olumlu-olumsuz etkiler altına almışlardır. Metafizik ilmine bugün dünyada birçok ülke devasal bütçeler ayırarak araştırmalar yapmaktadır.

Yaklaşık 30 yıldır bu ilimle uğraşmaktayım ve bu ilimdeki cehaletin ne denli kötü sonuçlar doğurduğuna defalarca şahit oldum.

Kitabımda ve bu sitede otuz yılda öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak istedim...

Bu sitede okuyacağınız içerikler nazar, büyü ve cinlerden korunma uygulamaları içermektedir.Bu uygulamalar binlerce kişi tarafından tecrübe edilmiş ve olumlu sonuçlar alınmıştır. Ayrıca bir metafizik hastalığa yakalanıp yakalanmadığınızı da birkaç adımda öğrenebilirsiniz.

Eğer bir metafizik hastalığa yakalandıysanız, kısa sürede tedavi olmanızı önemle tavsiye ediyoruz!

www.volkanergenekon.net - 2007-2009 - Designed by AstralBoy
cinlerdenkorunma, cinlerden-korunma